Autocad Yeni Başlayanlara İçin Uygulama Çizimleri

Sponsorlu Bağlantılar

ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi
Autocad Yeni Başlayanlara İçin Uygulama Çizimleri
Autocad ögrenimine yeni başlayanlar için uygulama çizimlerini sizinle paylaşmak istiyorum...

Uzaktan Zor program olarak görülen autocad ögrenimine başlandıgı zaman baya bir zevkli hala geliyor..

Not: Uygulama ödevleri .dwg uzantılıdır..Bilgisayarınızda Autocad olması şarttır..

Saygılarımla

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: aga17, salih.emre, asdasdasdads ve 4 diğerleri

besiktaslimurat

Üye
teşekkürler çizimler için.

ttgg

ttgg

Üye
saolasın kardeş

TULAY35

Üye
selam ben autocad proğremini indiremedim neden? mikrosoftun sayfası açılıyr.

emrahkaracimen

Üye
teşekkür ederiz eline sağlık...

blacku2

blacku2

Üye
teşekkürler

sevilayal

Üye
aıtocad hangi sürümünde yapıldı ben 2002 kullanıyorum acamadım

lateksim

Üye
umarım indirebilirim. çok teşekkür ederim

Slayer5

Üye
AUtocad'de otomatik olculendirme komutu nedir acaba? Direk oklu ve sayili sekilde olan olculendirme

ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi

nebibee

Üye
teşekkürler birde 3 boyutlu uygulamalar olsa mesela bir mutfak dekorasyonu falan ..

ByAbsn

ByAbsn

Üye
Ya dostum bu eğitimleri herhangi bi sitedenmi alıyorsun yoksa bi kurstanmı bende eğitim almak için kitap aldımda adam hiç güzel anlatmıyor yardımcı olursan sevinirim

BarmeN01

Üye
Ben Açamadım Bu rar Dosyasını . Acaba Winrar mı lazım

user.micro

Üye
Teşekkürler

lord_keles

lord_keles

Üye
ouSahin ben yeni insasat teknikerligine başladım autocad cok önemli diyorlar ama bir türlü tek link lik pro bulamadım acaba elinde varsa 2004 ve 2010 sürümlerini paylaşa bilirmisin tabi elinde lik varsa ...cok makbule gecer şimdiden tşkkkkkkkkk...

piranay

Üye
selam arkadaşlar bu otoket prgramı kaç gb dir

hasbaly

hasbaly

Üye
teşekkürler.

vertex_

Üye
Keşke ilk önce hangi sürümlerin kullanabileceğini yazsaydınız yinede teşekkürler paylaşımına ilerki zamanlarda bende ekleme yapıcam 2004 versiyon olarak

demirci

Üye
Eline, emeğine sağlık

ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi
Ya dostum bu eğitimleri herhangi bi sitedenmi alıyorsun yoksa bi kurstanmı bende eğitim almak için kitap aldımda adam hiç güzel anlatmıyor yardımcı olursan sevinirim

Bana kurstan vermişlerdi hocalarım :) Bilgeadam saglam bir egitimi var tavsiye ederim biraz tuzlu ama sana o işi ögretiyor..

ouSahin ben yeni insasat teknikerligine başladım autocad cok önemli diyorlar ama bir türlü tek link lik pro bulamadım acaba elinde varsa 2004 ve 2010 sürümlerini paylaşa bilirmisin tabi elinde lik varsa ...cok makbule gecer şimdiden tşkkkkkkkkk...

İnşaat sektöründe evet Autocad 3d max gibi programlar çok önemli daha sayamadıgım bir kaç program daha var .. bende sürüm olarak 2008 var :) tavsiye ederim ..

selam arkadaşlar bu otoket prgramı kaç gb dir

arkadaşım otoket degil Autocad :) boyut olarak bilmiyorum ögrendigimde paylaşırım

Keşke ilk önce hangi sürümlerin kullanabileceğini yazsaydınız yinede teşekkürler paylaşımına ilerki zamanlarda bende ekleme yapıcam 2004 versiyon olarak

ben mesajlar içerisinde Autocad 2008 oldugunu belirttim :)

Eline, emeğine sağlık

saolasın :) devamı geliyor

Üst Alt