Turkcell Faturalı Hat Dökümanı Çıkartılır mı?

Sponsorlu Bağlantılar

clan537

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Faturalı Hat Dökümanı Çıkartılır mı?
Merhaba Arkadaşlar Kusura Bakmayın Ben Bu Operatörler Konusunda Biraz Bilgisizim. Şimdi Bir Sorum Olacak. Turkcell Faturalı Hatlarda Hattın Hangi Numaralarla Görüştüğünü Hangi Numaralara Mesaj Attığını Ne Kadar Görüştüğünü Gösteren Bir Döküman Çıkarttırabiliyor muyuz?:deal:

• Beğen
Tepkiler: zeynep1996

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Evet. Ister netten öğrenebiliyorsunuz. Isterseniz ay sonunda adresine de gelebilir. Tabi birde ücreti var. Ben yararlanıyorum. Aylık, 0.50 tl gibi bir ücreti var.

clan537

Üye
    Konu Sahibi
Bilgilendirdiğiniz İçin Teşekkürler... Bu Bilgi Benim İçin Yeterli.

cool_eagle

Üye
Merhaba Arkadaşlar Kusura Bakmayın Ben Bu Operatörler Konusunda Biraz Bilgisizim. Şimdi Bir Sorum Olacak. Turkcell Faturalı Hatlarda Hattın Hangi Numaralarla Görüştüğünü Hangi Numaralara Mesaj Attığını Ne Kadar Görüştüğünü Gösteren Bir Döküman Çıkarttırabiliyor muyuz?:deal:

online işlem merkezinden ücretsiz öğrenebilirsin

cool_eagle

Üye
öğrenemezsn.onlne işlem kme mesaj atldğnı kimle knuşulduğunu göstermez.tüm görüşmeler turkcell de gizli kaydedlr

fatura detayı diye bi kısım var sen ii incele ben her ay kontrol ediyorum attığın mesajı kiminle konuştuğunu saniyesine kadar gösteriyor

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
Evet. Ister netten öğrenebiliyorsunuz. Isterseniz ay sonunda adresine de gelebilir. Tabi birde ücreti var. Ben yararlanıyorum. Aylık, 0.50 tl gibi bir ücreti var.

Bu bilgi çok önemli ben de bilmiyordum.. Teşekkürler gerçekten oflurecep :oke:

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Bu bilgi çok önemli ben de bilmiyordum.. Teşekkürler gerçekten oflurecep :oke:

Birşey değil. Biraz ayrıntı vereyim. Sms (hangi numaraya atıldığını), arama (hangi numara arandığını ve ne kadar konuşulduğunu), internet (kaç kb kullanıldığını) en önemlisi bunların tamamının hangi tarih ve saatte yapıldığının zamanını şu şekilde öğrenebilirsiniz ay/gün saat/dakika/saniye şeklinde.

cool_eagle

Üye
ya boşverin bu kadar şeyi online işlem merkezinden bakın hatta excel dosyasıolarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz

emre6639

Üye
Merhabalar ben bişi öğrenmek istiyorum ama çok acil lazım şimdi ben normal kontörlü bi hat kullanıyorum ve bunun dökümanı lazım bana beni kim aramış ben kimi aramış çok rica ediyorum bu benim içinçok önemli bir an önce cvp verirseniz sevinirim.

pegasus7

pegasus7

Üye
seni kim aramış diye merak ediyorsan telefonun kimaramışcell'de olması lazım ama sen detaylı bilgi istiyorsan bunu Turkcell maalesef vermiyor ya da sağlamıyor. Ama sen kimleri aramışsın nereye mesaj atmış diye merak ediyorsan 8 kontör karşılığı sana son 6 ay'ın dökümanı gelir ya da daha sonradan ister isen aylık 6 kontör karşılığ sana her ay bitiminde aradığın ve mesaj attığın döküman ayrıntısı gelir.

:ahBunun dışında Turkcell sana kimin ne zaman aradığı hakkında aylık 1 döküman vermiyor. Ancak o da özel durumlarda savcılık onayı ile olur. O da özel sorunlar için sağlanır.

Ahh nerde keşke öyle bir aramacell diye 1 şey olsada arayan hereksin bilgilerine ulaşsak ama nerde???:aha::aha:

alminasalon

Üye
Emrecim şimdi turkcell internet sitesine giriyosun.online bireysel giriş yap.sonra cep numaranı yaz
sana bi şifre verecekler.
girişini yap orada fatura bilgilerin var.istersen pc ne kaydedebilirsin bile.

madfrager

Üye
arkadaşlar yeni konu açmadım ama bi sorum olucak.. birisi türkcell de tanıdığı var diye başka birisinin dökümanlarına ulaşabilirmi ?

gabasan

Üye
adresınden dökümanlarını ücretsiz olarak incelemede bulunabılırsınız.

halil_guducu

Üye
sa arkadaşlar merak ettimde...şimdi ben faturasız ön ödemeli hat kullanıyorum.türksel...ben bunun hat detayına bakmak istiyorum..webten tabi...herhangi bi ücreti varmı?yoksa ücretsizmi aynı vodafone de olduğu gibi...ve pcme kaydedebilirmiyim....ve nasıl yapcam tarif edermisiniz? ...bi yardımcı olursanız çok teşekkür ederim gerçekten....

ebrarrrr

Üye
benm br sorunum var benm hattımı başkası geçmişe ait dökümanları çıkartmak istiyor yani bu amcam oluyo. ama ben hattımı kırdım elinde sadece numaram var ne kadar araştırabilir ve hat benim üzerime kayıtlı değl. yardımcı olursanız çookk sevinirim

--------------- Ekleme ---------------

benm br sorunum var benm hattımı başkası geçmişe ait dökümanları çıkartmak istiyor yani bu amcam oluyo. ama ben hattımı kırdım elinde sadece numaram var ne kadar araştırabilir ve hat benim üzerime kayıtlı değl. yardımcı olursanız çookk sevinirim

an_gel_22

Üye
merhaba ben online işlemlerden fatura detayını görebiliyorum hatta pdf formatında bilgisayarıma indirebiliyorum bile ama numara bilgileri 531298**** şeklinde görünüyor yani tam numarayı açık olarak göremiyorum bunu görmenin öğrenmenin bir yolu varmı acaba çok acil lütfen

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
merhaba ben online işlemlerden fatura detayını görebiliyorum hatta pdf formatında bilgisayarıma indirebiliyorum bile ama numara bilgileri 531298**** şeklinde görünüyor yani tam numarayı açık olarak göremiyorum bunu görmenin öğrenmenin bir yolu varmı acaba çok acil lütfen

Abone olman lazım. Abone olmadan tam numarayı göremezsin.

juneightt

Üye
Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak cevaplarsanız çok sevnirim.
Faturasız hattıma ait belirli bir numaraya attığım ve ondan gelen tüm mesajların dokumanını alabilirmiyim? Alabiliyorsam nasıl?

Üst Alt