SAMSUNG E250 herşey sağlam olmasına rağmen ekran beyaz...

Sponsorlu Bağlantılar

efsndrftc

efsndrftc

Üye
    Konu Sahibi
SAMSUNG E250 herşey sağlam olmasına rağmen ekran beyaz...
arkadaşlar ilk defa foruma yazıyorum çok büyük bi sorunum var... samsung e250 min ekran beyaz herşey sağlam bord ekran filmi falan 2 gün önce değişti ama daha sonra beyaz oldu ekran.. cihaz herşeyi normal olarak yapıyor ama ekran beyaz nasıl çözeceğim bunu...

efsndrftc

efsndrftc

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım kimse bişey yazmayacakmı...

samyeli70

Üye
kardeş bndede ayno sorun var ama bir türlü hallemedim

Bora

Bora

Üye
2 seçeneğin var ya telefoncuya gotureceksin garantisi varsa yada telefonun şarz soketini değiştireceksin film yeni değişti ise sorun şarz soketindendir, ayrıca bu forumda BENİM DIŞIMDA pek kimsenin bole derin teknik bilgi gerektiren konulara cevap vereceğini sanmıyorum..
Arkadaşın biri sis dosyalarını jar a çevirmek için dosyanın ustunden ad değiştire bas sis i sil jar yaz demiş koptum :kop2:

PeSiMisT_42

PeSiMisT_42

Üye
Walla bora sende herşeyi biliyon telefoncumusuun?

Bora

Bora

Üye
Walla bora sende herşeyi biliyon telefoncumusuun?

Yaz tatillerimi bir telefoncunun yanında çalışarak geçirmemden dolayı bu tarz bilgilere sahibim dostum :) Ayrıca bu beyaz ekran sorunu bu aralar bana çok sorulmaya başladı.Herkesde bi anda olmuş sanki nedense :)

wise09

wise09

Üye
arkadaşlar ekranla beyine giden flex film dediğimiz olay mevcut onun değiştirilmesi gerekiyor telefoncularda 15 20 arasında değiştirilirkendiniz alsanız bile takamazsınız e 250 söküp takmak bilgi ister ama takarım derseniz 10 liraya kadar online alışveriş yapan yerlerden kargo ile aynı paraya gelecek en sağlıklısı uzmanına vermek

Bora

Bora

Üye
arkadaşlar ekranla beyine giden flex film dediğimiz olay mevcut onun değiştirilmesi gerekiyor telefoncularda 15 20 arasında değiştirilirkendiniz alsanız bile takamazsınız e 250 söküp takmak bilgi ister ama takarım derseniz 10 liraya kadar online alışveriş yapan yerlerden kargo ile aynı paraya gelecek en sağlıklısı uzmanına vermek

Haklı :oke:

ahmettttt37

ahmettttt37

Üye
aynı sorunu bnde yaşıyorum ya ama tel bi iki gündür şarj da takılıydı bi baktım batarya dolu yazıyor sevinmiştim olmus die ama tekrar beyaz oldu :D

ihsan007

Üye

katılıyorum benimde olmustu o Flex İ deyiştirdim Düzeldi Sorun Ama Bir 5 lira lık Vardı Ondan Aldım İlk Tekrar Aynı Sorunu Verdi 10 Liralıı Taknca Tamamen Kalktı Sorun:oke:

dickone

Üye
bora sen yanlıs bılmıssın o zaman :s o kadar calısmısın ama bı ıse yaramamıs

djkabus

Üye
arkadaşım ekran filmi kaymış yada bozulmuştur orjinal taktır büyük ihtimalondan dolay başka da bilmiyorum

sago7766

Üye
acaba benim samsung e250 kamerası bozuk acaba filiminden mi kaynaklanıyo....CEVAP BEKLİYORUM ARKADAŞLAR.........................:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

--------------- Ekleme ---------------

Film kaça değiştirilir

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Sen bıran once fazla kafaya takmadan fılmını degıstır bence

erzurumiletişim

Üye
samsung e-250 genel sorunular;

1- ekran beyaz olur ise nedenleri;
a) ekran filmi bozuktur
b) ekran film soketi bozuktur.
sebep: e-250 ekran film soketi üretimden kaynaklanan hassas bir sokete sahiptir,ürünü kılıfsız kullanmak cepte tasımak üstüne oturmak gibi durumlarda soketin arızalanmasına sebep olur.

2- ekranda renli çizgilerin olusması ;

a) ekan filmi bozulmustur

3- sebeke yok ise;

a) sebeke bort arızalı
b)telefonda virüs vae demetir
c)kısa devre

4- ekranda siyah leke var;

a)ekran arızalıdır,ekran 3 parca dan olusur, ve cam olan kısımlar arası lonewer sıvısı bulunur, urun camına hızlı basma ustune oturmadan kaynaklanan bir durumdur.

5)ürün sarj almıyor;

a)sarj soketi arızalıdır (%100) ama sarjınızda sorun olmadıgı takdırde

sebep: samsung yeni üründe genelde % 100 sarj soketi cam tarzıdır yanı plakadır dıyeyım anlayın bu plaka 8 girişlidir. soketin sagı artı solu eksidir,4 bölüm kulaklık 6 bölüm ise bilgisayar baglantısı içindir.sarj soketi 3.5 liradır . tavsiyem anlayanların kendısının takması genelde 10 ile 15 arası ücret alınır.

6- kazık zor calışıyor;

a)ürün 2 plastik ray içinde calısır kısaca sürgü diyeyim bu sürgüler yumusak plastikten üretilmiştir, cepte tasımak basarak telefonu acmak ve hızlı acmak genelde bu kızagın yıpranmasını hızlandırır, anlıyor iseniz acabilir ve kızagı uclarıdan eger iseniz sorun biter.

b) ürün kızagının önünde üc tarafta 2 kenarda 2 plastik vardır bu plastik asırı yıpranmıstır, havya yani lehim makınenız var ise o ucları hafif yukarı dogru uzatmanız yanı eritmeniz sizi 20 lira vermekten kurtarır aslında genelde işini bilen telefoncu bunu 0 liraya yaparak 20 lira kazanır.

7) size bir tavsiye kızaklı ürün almayın alıyor isenizde ucuz ürün tercih edin veya kızaksız kullanın samsung telefonlar genelde bir cok ürün kızaklı genel sorun hepsınde olusabılıyor.

samsung ürünlerin kızaklılarınıda % 100 bu sorunlar cıkmaktadır.

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
kardesım sımdı 2 cesıt fılım var orjınal sahte sahtesıde acık renklıdır ıyıce dıkkat etsen orjınalı koyu sıyahtır 2 ıhtımal var ya ekran degısecek yada fılım degısecek baska yoluda yok:bye2:

--------------- Ekleme ---------------

kardesım sımdı 2 cesıt fılım var orjınal sahte sahtesıde acık renklıdır ıyıce dıkkat etsen orjınalı koyu sıyahtır 2 ıhtımal var ya ekran degısecek yada fılım degısecek

erzurumiletişim

Üye

semayı diklaktı ıncelersenız sorununuz cözüm bulur

efsndrftc

efsndrftc

Üye
    Konu Sahibi
vay be kimse yazmıyo sanmıştım arkadaşlar 1 sene geçmiş yeni gördüm xD neyse sorunumu komple çözdüm e250 yi parça parça yaptım yerine nokia 6630 aldım :D:D:D

emre_545

Üye
e 250nin neresi bilgi istiyo gözüm kapalı söker takarım ayrıca beyaz ekran sorununun sarj soketi ile hiçbir alakası yok filmde hata olabilir eğer değiştirdiysen yine aynı sorunu yaşıyorsan sorun programsaldır flash dediğimiz programın atılması gerekiyor ayrıca e 250 flex film öyle 20 tl filanda değil orjınalini 3 liraya bulabiliyorsun 1 liraya kadar film bulabilirsin şimdiden sana kolay gelsin....

sokratby

sokratby

Üye
wayyyy

Üst Alt