Her Gün 1 kişiye 250 19 kişiye 100 kontor KONTORLOTO oyunu...

Sponsorlu Bağlantılar

carnewam21

carnewam21

Üye
yaklasık bu oyunu 1 aydır oynuyorum ve cıkan sayıları not aldım ve sonrakı oyunlarımdada aynı sayıları tıkladım ve aynı sayılar genelde cıkıyor.
cıkan sayıların lıstesı bende mevcut,ancak burda paylasmam dogru olurmu bılmıyorum.
ıyı forumlar

bende bi kere tıkladıgım numaraları bi kagıda yazdım genelde belli sayılar var onlar o anda oynadgın oyunda 2 3 kez o sayı oluyor yani 3 kez olsa ve sizde 3 kez 1000 puan kazanırsanız geriye kalan 47 hakkınızdada bi 3000 puan kazanmaya çalışırsanız 6000 puan olur tabi böle söliorum ama bende son zamanlarda en fazla 3500 yapabiliorum 50 hakta

sweety_boy_43

Üye
05.
cebrail vuran / Adana
65
6035
36 dk 3 sn

arkadaslar aksama kadar ılk 20 de kalmam lazım..
kayıt olcak kısı varsa benle ırtıabta gecsın ben davet edıyım hem sız kazanın hem ben kazanayım ıyı forumlar

arslansem

arslansem

Üye
Arkadaşlar bi üçkağıtçılığı yok mu bunun yardım edin fikir verin kazanamıyorum ben :kop:

airbus92

Üye
ya bu güvenilirmi iyi güzel oynuosunuzda bi bilgi sahibi olan anllatabilirmii?

sweety_boy_43

Üye
ya bu güvenilirmi iyi güzel oynuosunuzda bi bilgi sahibi olan anllatabilirmii?

ùst sayfalarda açklama yapmstm ama yinede yazayım sitede kazananlara,kazandıkları gùnden 1gün snra kazananlara ait numaralar azenet tarafndan aranark kntr şfresi veriliyor ve istdğnz numaraya yükleme hakkna sahpsnz.şfreler kişi hangi operatördyse ona göre verilir.
Üye olmadıysanız üye olmanızı dilerm.3 defa 100 kntor kazandım.
25 mayıs ve 31 mayıs tarhlerne ait kazananlar bölümündn bkabilrsnz.daha önceki kazandğm gün sitedn slinmş. ismim:cebrail vuran
kazandğm gündn snra ertesi gün aradlar.ve yükledm kntrü.
Site dolandrcı biyer deildir.hak eden kazanır.
Güvenlr olmadğnı dşünen varsa nedn güvenmdğni açklasnda biz de oynamayalım

arslansem

arslansem

Üye
Nasıl kazandın ipucu alabilir miyiz?:)

sweety_boy_43

Üye
Aslında şans diyelm ama mesela ilk oynda puan 61 de çıktysa dğernde mutlaka ya 63te yada 59 dadır sayılar dğer oynda çıkan sayının yanlarnda çıkıyor

arslansem

arslansem

Üye
Aslında şans diyelm ama mesela ilk oynda puan 61 de çıktysa dğernde mutlaka ya 63te yada 59 dadır sayılar dğer oynda çıkan sayının yanlarnda çıkıyor
2 fark mı var diyosun yani?Bazen de farklı çıkıyor ama :hmmm

sweety_boy_43

Üye
genelde boyle mesela ben 65 tıkladıysam 7. tıklayısımda 66 da cıkıyor kontorloto dalga gecıyor benle ..
4700 puanda kaldım bugun...
sıze tavsıyem etrafınızdan 10 kısı davet edın ılk 100 e gırersenız 1 temmuzda kntru verırler...
en cok tavsıye edenlerde suan 4. sıradayım

arslansem

arslansem

Üye
genelde boyle mesela ben 65 tıkladıysam 7. tıklayısımda 66 da cıkıyor kontorloto dalga gecıyor benle ..
4700 puanda kaldım bugun...
sıze tavsıyem etrafınızdan 10 kısı davet edın ılk 100 e gırersenız 1 temmuzda kntru verırler...
en cok tavsıye edenlerde suan 4. sıradayım
En çok tavsiye edenler listesi nerde ben bulamadım?:hmmm
Ve tavsiye ettiklerinin üye olması ve oynaması mı gerek?:hmmm

carnewam21

carnewam21

Üye
En çok tavsiye edenler listesi nerde ben bulamadım?:hmmm
Ve tavsiye ettiklerinin üye olması ve oynaması mı gerek?:hmmm
canlı puanların tıkladıgında günün puan sıralaması gelir

listenin üst kısmında ''bugün'' butonu var onunda yanında ''bonus'' butonu var işte orası oluyor...

Ve tavsiye ettiklerin sadece üye olması yeterli oynaması gerekmez...

arslansem

arslansem

Üye
Sağol :)

bj_kmurat

Üye
bugün 6460 puan yaptım ama verdiğim telefon numarası bugün kapandı. mail attım nasıl şifreyi alacağım konusunda, geri dönüş yaptılar mail yoluyla bildirilecektir diye ama benim telefonumu aradıklarında vodafone'a kayıtlı böyle bir numara yoktur diyor. bu sorun olur mu sizce arkadaşlar? bu arada ilk defa kazanacam onda da böyle bir sorun oldu yav

sweety_boy_43

Üye
bugün 6460 puan yaptım ama verdiğim telefon numarası bugün kapandı. mail attım nasıl kodu alacağım konusunda, geri dönüş yaptılar mail yoluyla bildirilecektir diye ama benim telefonumu aradıklarında vodafone'a kayıtlı böyle bir numara yoktur diyor. bu sorun olur mu sizce arkadaşlar? bu arada ilk defa kazanacam onda da böyle bir sorun oldu yav

hattnz kapanmış olabilr.sorun etmeyin.
Mesai saatleri içnde(09:00-18:00)
02164116611 numarasnı arayın hattn szin olduğuna dair onay alındıktan sonra size şfre verlcektir ve not alırsnz.hattnz tamamen kapalysa bşka bir vodafone hattna kntrü yükleme hakkna sahpsnz.
Ben kntr kazandğmda cnım rahat etmyor onlar aramadan ben onları arıyom alıyom.
şfreyi. Sorununuz hala devam ederse bildirblrsinz.

bj_kmurat

Üye
hattnz kapanmış olabilr.sorun etmeyin.
Mesai saatleri içnde(09:00-18:00)
02164116611 numarasnı arayın hattn szin olduğuna dair onay alındıktan sonra size şfre verlcektir ve not alırsnz.hattnz tamamen kapalysa bşka bir vodafone hattna kntrü yükleme hakkna sahpsnz.
Ben kntr kazandğmda cnım rahat etmyor onlar aramadan ben onları arıyom alıyom.
şfreyi. Sorununuz hala devam ederse bildirblrsinz.
hatla ilgili ne sorular soruyorlar peki? ben kız arkadaşımın adına oynayıp kazandım. acaba üyelik bilgilerini değiştirsem mi ki?

osaka123

osaka123

Üye
çok ii bişe miş yauuu

sweety_boy_43

Üye
hatla ilgili ne sorular soruyorlar peki? ben kız arkadaşımın adına oynayıp kazandım. acaba üyelik bilgilerini değiştirsem mi ki?

once adınızı sorarlar sonra telefon numarasını sonrada maıl adresınızı sorarlar...kız arkadasın arasın derım cunku kız la erkegın sesı aynı olmaz...
yada bılgılerınızı 1 günlük değiştirin kntru aldıktan sonra kız arkadasınızn bılgılerını yenıden yazabılırsınız

bj_kmurat

Üye
once adınızı sorarlar sonra telefon numarasını sonrada maıl adresınızı sorarlar...kız arkadasın arasın derım cunku kız la erkegın sesı aynı olmaz...
yada bılgılerınızı 1 günlük değiştirin kntru aldıktan sonra kız arkadasınızn bılgılerını yenıden yazabılırsınız
şimdi dediğin gibi yaptım kendi bilgilerimi girdim. yarın ilk işim hemen müşteri hizmetlerini aramak olacak :) inşallah bi sorun çıkmaz.

arslansem

arslansem

Üye
İlk defa kazanıyorsun böyle bi hata yapılır mı ya?:ehe

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
bana cıksa ah :D

Üst Alt