Rehberi tek seferde silmek...

Sponsorlu Bağlantılar

selimpel

selimpel

Üye
    Konu Sahibi
Rehberi tek seferde silmek...
Rehberinizdeki tüm girdileri tek seferde silmek için gerekli olan programın adı Erase Contacts.

Cydia içinde bulunuyor.Source büyük ihtimal hazırda eklidir ancak çıkmayanlar için big boss ve Plant-iPhones source larında çıkmakta.

Yalnız programı kullanırken çok dikkat edin.Açıklamalarında da okuyacağınız gibi programı indirip kurduktan sonra sadece çalıştırmanız bile rehberinizi anında uçurabilir.Yani rehberi silmek için programı çalıştırıyorsunuz o kadar.

Saygılar...

• Beğen
Tepkiler: erhankeser, volkean, infuluenza ve 5 diğerleri

nt_yunus

nt_yunus

Üye
iphopne icinde simek mümkün deil mii

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
:) tek tek siliyorum

teskere34

teskere34

Üye
Nokia 6600 telefonumun adres rehberini ıphone 3 g ye nasıl yüklerim ? yardımcı olursanız sevinirim...

Bora

Bora

Üye
Hemen indirdim ve işime yaradı.Paylaşım için teşekkürler.
Yalnız dikkat edilmesi gerken bir husus var.Bu indireyimde bulunsun denilesi türden bir APP değil.programı açtığınız andan itibaren geri dönüş yok rehberiniz tamamen silinir.Yanlışlıkla eliniz değer falan..Allah korusun.Lazım değilse indirmeyiniz.

crowdnuss

Üye
eywalla dostum cok işime yaradı :)

duwayn

Üye
Nokia 6600 telefonumun adres rehberini ıphone 3 g ye nasıl yüklerim ? yardımcı olursanız sevinirim...

en ıyısı sım kart a at rehberı sonrada sım kart tan iphone a kaydet
uzun yontem ıse pc suite destegi ile bilgisayarına kısı lıstenının backup ını al cok buyuk ıhtımal csv formatında olacaktır
sonra o csv formatını vcart a cevır ve vista,7 kullanıyorsan dokumanlarının altında bulunan contacs klasorune yapıstır xp vs kullanıyorsan bır maıl programına ımport et sonra itunes tan nereden bu bılgılerı guncelleyecegını sec senkronıze et bu kadar.kolay gelsın

E-BoY

Üye
outlook u açıp içi boş bir kişi listesi oluşturarak iphone içine bu boş listeyi kopyalarsanız tabili listede boş olacaktır :)

vbozat

Üye
tesekür

edipr600

Üye
tşkler

--------------- Ekleme ---------------

tşkler link için

daristan

Üye
malesef indirelemiyor

Aliapaydin

Aliapaydin

Üye
ben denedim ama simdekileri de silmiş sanırım offf :(

--------------- Ekleme ---------------

ben denedim ama simdekileri de silmiş sanırım offf :(

tarife değiştirdim kartalcelle geçmiştim yeni sim kart verdiler ona geçtim numaralar eski sim kartımdaymış o yüzden simden kopyaladığımda boş görünüyordu yine rehber :) problem yokmuş sadece iphone hafızasını siliyor yani :) teşekkürler

sultanherko

Üye
peki bu program nasıl siliniyor

v_a_r_o_s

Üye
Cydia'dan kurulduğuna göre cydia'dan kaldırılıyordur değil mi ? ;) Ayrıca cydelete programını yüklerseniz cydia ile kurduğunuz bütün programları kolayca silebilirsin ;)

ekremozo

ekremozo

Üye
progrma tıklamak yetiyomuş haa:)...

allahtan simi çıkarıp yaptım:bigstar:

hems

Üye
link yokmu nerden indirilicek bu velet

Üst Alt