arayan numarayı engellemek

Sponsorlu Bağlantılar

nikü

Üye
    Konu Sahibi
arayan numarayı engellemek
merhabalar acil yardıma ihtiyacım var

telefonum nokia 6300 gelen aramayı engelleyebilirmiyim yardım lütfen:bilmem:

• Beğen
Tepkiler: gs1991, gezegen5271 ve galata-05

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
valla biraz zor ama bilmiyorum yinede!!!

nightdragon35

nightdragon35

Üye
sadece bir numaradan gelen aramaları engellemen.türkiyede biraz zor.ama uyduruk bir numaraya telefonunu yönlendirirsen.arayan kişiyi kızdırabilirsin.mesela iptal edilmiş bir numaraya felan yönlendir. iptal edilmiştir uyarısını dinlesin seni arayan :)

Ozan

Ozan

Admin
Telefonunuz işletim sistemli olsa bazı programlar ile kolayca yapılabiliyor ancak yeni çıkan telefonlarda bu özellik dahili de olabiliyor ( örn: samsung u600 de kendinden var ) ancak Nokia 6300 hakkında bilgim yok, bildigim kadarı ile java uygulama da yok bu iş için.

canted

canted

Üye
black list diye bi proğram var dene istersen

banakodla

banakodla

Üye
arkadaşım telefonunun sim kartın turkcell,vodafone(telsim), avea hangisi yazarsan gizli numaraları engelleyebiliriz...

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşım telefonunun sim kartın turkcell,vodafone(telsim), avea hangisi yazarsan gizli numaraları engelleyebiliriz...

Avea İçin Numara Engelleme
Telefonunuzdan *100# yi tuşlayın ve arama tuşuna basın..
Karşınıza çıkan servis cevabı menüsünden İŞLEMLER(9) u seçin.
Burada GİZLİ NUMARA ENGELLE(4) yi göreceksiniz.
Burdan sonra yapmanız gerekenler gizli numara engelle bölümünü seçmek ve onaylamak..kOLAY GELSİN

Turkcell için numara engelleme
Turkcell'in gizli numaradan arama kısıtlama servisinde, aboneler, gizli aramaları ''yıldız 253 kare'' yazarak onay tuşuna bastığında engelleyebiliyor. Servis ''kare 253 kare'' yazılarak onaylandığında ise devre dışı kalıyor..

Vodafone (Telsim) Numara engelleme
Vodafone Gizli Numaraya Kapalı servisi ile gizli numaradan gelen çağrıları engelleyebilirsiniz.

Gizli numaralı çağrıları almamak için My Vodafone, IVR ve SMS üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Gizli numaradan gelen çağrıları engellemek için:GIZLI AC yazıp 7046'ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046 yı arayabilirsiniz..

Gizli numaradan gelen çağrıları kabul etmek için:GIZLI KAPAT yazıp 7046'ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046'yı arayabilirsiniz.

-"Vodafone Gizli Numaraya Kapalı" servisini aktif hale getirmiş olsanız bile; analog santrallarden, PBX'lerden ve yurtdışından numarasız olarak gelecek çağrılar engellenememektedir.

-Roaming'te "Vodafone Gizli Numaraya Kapalı" servisi aktif ise gizlenmiş çağrılar (analog, PBX ve yurtdışı çağrıları hariç) engellenir.

Ücretlendirme:

Vodafone Gizli Numaraya Kapalı servisi, tüm Vodafone abonelerinin ücretsiz yararlandığı bir servistir.

İşine yaradıysa ne mutlu bana...

--------------- Ekleme ---------------

Avea İçin Numara Engelleme
Telefonunuzdan *100# yi tuşlayın ve arama tuşuna basın..
Karşınıza çıkan servis cevabı menüsünden İŞLEMLER(9) u seçin.
Burada GİZLİ NUMARA ENGELLE(4) yi göreceksiniz.
Burdan sonra yapmanız gerekenler gizli numara engelle bölümünü seçmek ve onaylamak..kOLAY GELSİN

Turkcell için numara engelleme
Turkcell'in gizli numaradan arama kısıtlama servisinde, aboneler, gizli aramaları ''yıldız 253 kare'' yazarak onay tuşuna bastığında engelleyebiliyor. Servis ''kare 253 kare'' yazılarak onaylandığında ise devre dışı kalıyor..

Vodafone (Telsim) Numara engelleme
Vodafone Gizli Numaraya Kapalı servisi ile gizli numaradan gelen çağrıları engelleyebilirsiniz.

Gizli numaralı çağrıları almamak için My Vodafone, IVR ve SMS üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Gizli numaradan gelen çağrıları engellemek için:GIZLI AC yazıp 7046'ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046 yı arayabilirsiniz..

Gizli numaradan gelen çağrıları kabul etmek için:GIZLI KAPAT yazıp 7046'ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046'yı arayabilirsiniz.

-"Vodafone Gizli Numaraya Kapalı" servisini aktif hale getirmiş olsanız bile; analog santrallarden, PBX'lerden ve yurtdışından numarasız olarak gelecek çağrılar engellenememektedir.

-Roaming'te "Vodafone Gizli Numaraya Kapalı" servisi aktif ise gizlenmiş çağrılar (analog, PBX ve yurtdışı çağrıları hariç) engellenir.

Ücretlendirme:

Vodafone Gizli Numaraya Kapalı servisi, tüm Vodafone abonelerinin ücretsiz yararlandığı bir servistir.

İşine yaradıysa ne mutlu bana...

demotive

Üye
teşekkürler ben de bunu merak ediyordum :coold:

oguzhan_446

oguzhan_446

Üye
iyi bakim

isokayaci

isokayaci

Üye
...............

yunus4258

Üye
slm ben de numaraları nasıl engellicem kısa yoldan bilgi bekliyorum

BlacK_DewiL

Üye
slm arkadaşlar benim bildiğim iki yöntem war teki birisi aradıgında seni meşgul durumunda gösteriyo diğeri ise ulaşılamıyor durumunda gösteriyo....

Meşgul durumu için:::: #*15*engellenicek no*12*#
Ulaşılamıyo durumu için:::: #*15*engellenicek no*21*# :oke:

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
slm arkadaşlar benim bildiğim iki yöntem war teki birisi aradıgında seni meşgul durumunda gösteriyo diğeri ise ulaşılamıyor durumunda gösteriyo....

Meşgul durumu için:::: #*15*engellenicek no*12*#
Ulaşılamıyo durumu için:::: #*15*engellenicek no*21*# :oke:

bilgiler doğru değil sanırım işe yaramıyor.

sedatbayoglu

Üye
nokia 1100, 1110,3310 gibi hiçbir özel özelliği olmayan telefonlarda numarayı nasıl engelleyebiliriz?

smartlavyer

Üye
**62*NUMARA# YES
**67*NUMARA# YES ve
**21*numara# yes bunu kaldrmk ıcn ##002# yes :bann:

eko_ekrem

eko_ekrem

Üye
arkadasım qizli noları dill normal noları enqellicez ama yinede emeqe saygı

milan12

Üye
sagol bilader tşk

recxq

Üye
istemedıgın numaradan gelen msjı engelme varmı ??

zeus6687

Üye
ya ben telefonuma arama gelmiyor şöyle deniliyor aradığınız kişi arama kabul etmiyor

Onur Saka

Onur Saka

Üye
:hmmm

nuck

Üye
arkadaşlar tanımadığım biri sürekli boş mesaj atıo ne yapabilirim
bnm telefon motorola z3 yardımlarınızı bekliyorum

Üst Alt