Garmın 2008.10 turkıye harıtası !!!

Sponsorlu Bağlantılar

PROTOCHIP

Üye
    Konu Sahibi
Garmın 2008.10 turkıye harıtası !!!
Sevgili Arkadaşlar,

Garmin için IMG formatında 2008.10 Turkiye Haritası :

LINK - RapidShare:

2008.07 tarihli haritadan itibaren yapılan güncellemeler :

2008.10:

- Map ID: 848
- İzmir ve Bursa tam olarak güncellendi...
- İzmir e bağlı Dikili, Bergama, Aliağa, Menemen, Urla isimli ilçeler navigasonlu şekilde güncellendi...
- Bursa ya bağlı Gemlik, Orhangazi, İnegöl, Yenişehir, İznik, Mudanya isimli ilçeler navigasyonlu olarak güncellendi...
- Ankara,Istanbul ve Kocaeli şehir merkezleri ve anayollar güncellendi..
- Binlerce yeni POI eklendi ve güncellendi...( Cafe,benzinlik,eczane gibi... )
- Kasabalar,ilçeler ve yollar güncellendi...

Saygılarımla...

• Beğen
Tepkiler: mustafaa58, omen632, mstfx ve 20 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Teşekkürler.:oke:

aa-tolga

aa-tolga

Üye
Tesekkurler.Nereye adresler calısmıyor bu haritada problemi cözen varmı.

PROTOCHIP

Üye
    Konu Sahibi
Sevgili aa-tolga,

Adres araması çalışmıyorsa eğer yapmanız gereken mmc den garmin dizinini kaldırıp ve uygulama yöneticisinden garmin programını kaldırıp yeniden kurmanız( garminxt v50020 yi kurmanızı öneriyorum )... Unl kodlarınızı yeniden oluşturmanızda fayda var ama isterseniz varolan kodlarla da deneyebilirsiniz... Eğer bu şekilde yaparsanız yeni haritayı rahatlıkla kullnabilirsiniz... Adres arayamama sorunu ortadan kalkar... Harita şu an benim n95 8gb telefonumda yüklü ve adres arama dahil garmin v50020 yi full kullanıyorum...

Saygılarımla...

metalmen

metalmen

Üye
Paylaşım için teşekkürler inşAllah kurupta çalıştırabilirim:oke:

aa-tolga

aa-tolga

Üye
Peki 5.00.20 deki konumlarıma girince programdan atıyor bu duzeldimi? Acaba.yardımlarınız için teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

Bu özelliği kullanmak için detaylı haritalar gereklidir.Daha fazla bilgi için adresini ziyaret edin yazıyor.Haritada gör ve harita calısıyor.Daha problemi çözemedim.Tamamen yeniden yukledim ama olmadı.telefonum 6220 c.

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
Tesekkurler.Nereye adresler calısmıyor bu haritada problemi cözen varmı.
Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

Garmin 2008.10 Haritası | Yeni!! - 138.4mb

Yeni haritada adres arama kısmı çalışmıyormuş.

Yenisi düzenlene kadar eskisini kullanmaya devam. Aslında 2009.02 diye 1 harita çıkması gerekiyordu ama neyse...

Eskisini silenler için;

murdybey

Üye
adreslerde türkçe karakter problemi var galiba arkadaşlar; mesela "Piramit" cafe benim her zaman gittiğim bir yer eskisi aynen yazdığım gibi buluyordu...şimdi ancak "PİRAMİT" yazınca buluyor???? büyük küçük harf farklı davranıyor...çözemedim...deneyen varmı? yada silip yeniden kuranlarda sorun ortadan kalktımı gerçekten?

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
Daima büyük harfle yazılacak olabilir POI'lerde.

Ama adresler kısmı çalışmıyor.

aa-tolga

aa-tolga

Üye
Sevgili Protochip

Bende garmin mobile pc de var.Aynı problem ondada var.Baska haritalarda adresler calısıyor.Problem programda degil haritadan kaynaklanıyor.Yardımcı olursanız sevinirim.

hasmetsin

Üye
ttyuıu

jetby74

Üye
ARKADAŞLAR 5.00.20 ile de 2008.10 HARİTA ADRESLER CALIŞMIYOR BOŞUNA ESKİ PROGRAMI SİLMEYİN

PROTOCHIP

Üye
    Konu Sahibi
Sevgili arkadaşlar,

2008.10 haritası garmin v50020 ile ÇALIŞMAKTADIR... Aşağıdaki işlemleri sırasıyla uyguladığınızda 2008.10 haritası eksiksiz çalışacaktır... Adres araması yaparken türkçe karakter kullanmamanızı ve daha sağlıklı sonuç bulmak için aradığınız yerin ilk 3 veya 4 harfini girmenizi tavsiye ederim....

2008.10 haritasını tam kullanmak için Upload etmiş oldugumum arşivi indirip adımları uygulayın :

LINK:

- Telefondaki garmin programını uygulama yöneticisinden kaldırın...
- Mmc de bulunan garmin klasöründen gmapsupp.unl ve sw.unl dosyalarını yedekleyip garmin klasörünü silin veya ismini değiştirin ( her ihtimale karşı )...
- Telefonu kablo ile VERİ TRANSFER modunda pc ye bağlayın...
- Upload ettiğim arşivi pc ye açın ve setupmmc klasörü içindeki setup.exe yi çalıştırın...
- İşlem bittikten sonra açmış oldugunuz arşivin içindeki voice klasorunu mmc deki garmin klasoru altına kopyalayın...
- Yedeklediğiniz gmapsupp.unl ve sw.unl dosyalarını mmc eki garmin klasörü içine atın..
- 2008.10 haritasını mmc deki garmin klasörüne kopyalayın...
- Açmış oldugunuz arşiv içindeki setupsis klasörü altında bulunan GarminMobileXTv50020.sis isimli dosyayı telefona kopyalayın ( ister kablo ile ister bluettoh ile )
- kabloyu telden çıkartın...
- GarminMobileXTv50020.sis isimli dosyayı telde kurun...
- Garmin i çalıştırın ve gerekli ayarları yapın ( dil türkçe gibi )

Saygılarımla....

Sevgili Protochip

Bende garmin mobile pc de var.Aynı problem ondada var.Baska haritalarda adresler calısıyor.Problem programda degil haritadan kaynaklanıyor.Yardımcı olursanız sevinirim.

Sevgili aa-tolga,

Ne yazık ki windows mobile platformu ile bu haritayı test etmek mumkun olmadı ancak dediğim yontemi yani windows mobile için mevcut en son surum garmin i kurmanız ve bu haritayı denemenizdir... MMc den tün garmini silin ve telden de garmin programını kaldırırn... Sonra tekrar tüm işlemleri yapıp programı kurun... Ancak dediğim gibi windows mobile için test etme imkanım olmadı... Umarım sizde de çalışır...

Sagılarımla...

sevemem

Üye
arkadaslar rapid harici yapabilecek varmı acaba bu downloadi..ben flash getle indiriyorum rapid surem bitmiş..simdi indiremedim..rapid harici link bilen yada yapabilecek olan varsa cok sevinirim...tesekkurler

lepadekor

lepadekor

Üye
Modemi kapatıp açınca Rapid yenide birkaç saniye içinde download için izin veriyor bende. Sen bunu hiç denedin mi?

excan12

Üye
beyler bende garmin xt 5.00.00 var onda nasil 2008.10 yukleyen varmi adresde sorun yasayan ben daha kurmadim 2008.7 sorunsuz calisiyo

trust-cloud

trust-cloud

Üye
bi tane net yorum yok yaww biri olmuyo dio biri oluyo dio napsaki acep ?

bias

bias

Üye
güzel paylaşım

sevemem

Üye

seydiaa

Üye
vallaha bende indirdim yükleyecektim,güvenemedim,kimisi oluyur kimisi olmuyor diyor şaşırdım kaldım,birde telefonumda pro yüklü versiyonunu nasıl öğrenebilirim acaba....

versiyon 5.00.10 kullanıyormuşum :) bulabildim,ama yenisini kurmakta hala çekincelerim var telim n95 8gb...

Sevgili arkadaşlar,

2008.10 haritası garmin v50020 ile ÇALIŞMAKTADIR... Aşağıdaki işlemleri sırasıyla uyguladığınızda 2008.10 haritası eksiksiz çalışacaktır... Adres araması yaparken türkçe karakter kullanmamanızı ve daha sağlıklı sonuç bulmak için aradığınız yerin ilk 3 veya 4 harfini girmenizi tavsiye ederim....

2008.10 haritasını tam kullanmak için Upload etmiş oldugumum arşivi indirip adımları uygulayın :

LINK:

- Telefondaki garmin programını uygulama yöneticisinden kaldırın...
- Mmc de bulunan garmin klasöründen gmapsupp.unl ve sw.unl dosyalarını yedekleyip garmin klasörünü silin veya ismini değiştirin ( her ihtimale karşı )...
- Telefonu kablo ile VERİ TRANSFER modunda pc ye bağlayın...
- Upload ettiğim arşivi pc ye açın ve setupmmc klasörü içindeki setup.exe yi çalıştırın...
- İşlem bittikten sonra açmış oldugunuz arşivin içindeki voice klasorunu mmc deki garmin klasoru altına kopyalayın...
- Yedeklediğiniz gmapsupp.unl ve sw.unl dosyalarını mmc eki garmin klasörü içine atın..
- 2008.10 haritasını mmc deki garmin klasörüne kopyalayın...
- Açmış oldugunuz arşiv içindeki setupsis klasörü altında bulunan GarminMobileXTv50020.sis isimli dosyayı telefona kopyalayın ( ister kablo ile ister bluettoh ile )
- kabloyu telden çıkartın...
- GarminMobileXTv50020.sis isimli dosyayı telde kurun...
- Garmin i çalıştırın ve gerekli ayarları yapın ( dil türkçe gibi )

Saygılarımla....

ya dostum benim telde v50010 yüklü Garmın 2008.10 turkıye harıtasını benim sürüme yüklesem çalışır mı,birde indirdiğim dosya .img dosyası bunu nasıl açacağız veya nasıl yükleyeceğiz,daemon tools ile açayım dedim olmadı,ilgine teşekkürler...