Sevgililer günü için sevgiliye alınabilecek en mantıklı hediye??

Sponsorlu Bağlantılar

Leontr

Leontr

Üye
    Konu Sahibi
Sevgililer günü için sevgiliye alınabilecek en mantıklı hediye??
aslında almak stediğim çok şey war ama işte kararsız kaldımm :(unutamayacağı bi şey olsun isterken ihtiyacı olan bişey olmasını da istiyorum,alınca çok sevineceği şeyler de war tabiki ama onlara da maddi imkanlar el vercek gibi değil :D ne yapsamki ben??siz hangisini tercih edersiniz?ihtiyacı olan mı, çok isticeği mi, yoksa unutamıcağı bir hediye mi?yoksa hepsi mi dersiniz :D:D:D :bilmem::bilmem:

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva

Salihyet

Salihyet

Üye
Ayrılıp barışmak :ehe 13 şubattan 15 şubata atlamak :ehe
Kalsın, istemiyorum 14 şubatı :ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Yanında olabilmek :oke:

iremm

iremm

Üye
aslında almak stediğim çok şey war ama işte kararsız kaldımm :(unutamayacağı bi şey olsun isterken ihtiyacı olan bişey olmasını da istiyorum,alınca çok sevineceği şeyler de war tabiki ama onlara da maddi imkanlar el vercek gibi değil :D ne yapsamki ben??siz hangisini tercih edersiniz?ihtiyacı olan mı, çok isticeği mi, yoksa unutamıcağı bir hediye mi?yoksa hepsi mi dersiniz :D:D:D :bilmem::bilmem:

Öyle bi yazmışsınki hepsi diyesim geliyor :ehe ama içlerinden bi tercih yapman gerekiyorsa illaki, bnce unutamayacağı bi hediye al ..

Nazy

Nazy

Üye
5 hediye
birincisi dinleyebileceği bir şiir yada CD falan (müzik kutusu alma çok klasik)
ikincisi izleyebileceği güzel bir film yada fotolardan oluşan slayt gösterisi hazırla
üçüncüsü koklayabileceği sevdiği bir parfüm al
dördüncüsü tadabileceği sevdiği bir yiyecek ısmarla
beşinciside dokunabileceği sen, yanında ol ona dokun ve onu öp
böylece 5 duyu organına hucüm etmiş olursun

• Beğen
Tepkiler: smtx ve cıfar
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Kimseye fikir danışma, içinden gelen hediyeyi al.
Bu onu en çok mutlu edecek hediye olacaktır.

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Kravat felan almada bence ne alırsan al bak sakın unutma kravat alma...:DNedense böyle durumlarda kızların aklına ilk kravat gelir....

crazy_gokhan

crazy_gokhan

Üye
Kravat felan almada bence ne alırsan al bak sakın unutma kravat alma...:DNedense böyle durumlarda kızların aklına ilk kravat gelir....

NE alakası var acaba ben daha çözmüş değilim:ehe:eheO değilde 12 gün kaldı neredeyse ben de daha bişe düşünmedim birde kızz evimize gelcek yaaa :hmmm

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
NE alakası var acaba ben daha çözmüş değilim:ehe:eheO değilde 12 gün kaldı neredeyse ben de daha bişe düşünmedim birde kızz evimize gelcek yaaa :hmmm

Ömrü hayatım boyunca bu konudan cok müzdarip oldumda....:)
Yılbası olurdu bi bakardım yine Kravat:agla

Salihyet

Salihyet

Üye
bana gitar almışlardı :)

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
THY'larının bir kampanyası var bir bilet alana sevgililer günü için diğer bilet 1 YTL hemde gidiş dönüş. En çok nereyi istiyorsa bir gün veya iki günlük oraya götürürüm.

Leontr

Leontr

Üye
    Konu Sahibi
ay o kampanya çok iyimişşşşşşşş.bi venedik turu yapsak keşke ama :D maxicep birliği oralak bana bi 200euro yollarsanız olabilir hihi :D tavsiyeler için teşekkürler sanırım unutulmaz bi hediye en mantıklısı ama niye unutuyoki beni ya :S o da sanki olur da ayrılırız yine de beni unutmasın dermiş gibi oluyo sanki.ay yine kararsız kaldım.bari işine yarıcak bişey olsun ya dimi.yaaaaaa çıldırcam :(

cadimm

cadimm

Üye
Bende Düşünüyorum Ne alsam Diye O kadar Çok Hediye Aldım kİ Hediye Şıkları Kalmadııı :( Düşünüyorum HAlaa :)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
En akılda kalıcı hediye, hediye almamaktır. :oke:

Tek bir özel günüm vardır, birlikteliğimizin 1. 2. yıldönümü vs. Onun haricinde sevgililer günüdür, şudur budur hiç umursamam. Bunu da zaten anlatırım kız arkadaşıma. :)

Leontr

Leontr

Üye
    Konu Sahibi
bana göre svgiliyle geçirilen her gün özeldir.yıl dönümüydü sevgililer günüydü sadece adlandırma olan şeyler.sevgililer günü olduğu için hediye almıyorum sadece sevgili günü olarak adlandırılmış bir gün; farklılıklar,manyaklıklar yapma,hediye alma günü gibi.delilik bizim için her gün yaşanan bişey :D hediye düşünüyorum o bakımdan da sanırım tercihimi yaptım.ne ihtiyacı olan bişey ne çok istediği ne de unutamıcağı bişey olcak.en güzeli gönlümden ne almak geçerse

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Hiç anlamam:ehe

holydeath00

Üye

Eve gelecekse onu şaşırt..

Bir demet gül al.. Ama demet yaptırma, adet olarak bir demet yapacak kadar gül olsun. Yapraklarını kopar ve hangi odada takılacaksanız o odanın her yerine yaprakları serp.. Halının rengi koyu ise halıyı kaldır terlik ver :) Perdeleri çek ve iki adet mum da yanık şekilde bırak. Odaya girdiğinde kız arkadaşın ufak bi sarsıntı ile şok geçirsin.. Ardından bir adet gülü de oturacagınız koltuğa koy ve içeri girip oturduğunuzda gülü uzat. Sevgililer gününü kutla, alnına küçük bir öpücük ile (isteğe bağlı olarak ufak bir hediye daha, gümüş kolye, bileklik, tezgahtan alınmış 5 TL'lık saat :)), vb. bir ürünle de sonucu yap.) Zaten yaptığın jesti hiç bir zaman unutamaz, gül yaprakları, mumlar vs.. Ufaktan da PC'den romantik bir liste aç. Muhabbetine muhabbet kat, onu eğlendir, güldür..

Emin ol hayatı boyunca unutamayacaktır :)

Bu arada ben bir kız değilim ama az çok bilgim vardır bu tip şeylerde. :)

Hadi ALLAH'a Emanet..

dada21

dada21

Üye
En akılda kalıcı hediye, hediye almamaktır. :oke:

Tek bir özel günüm vardır, birlikteliğimizin 1. 2. yıldönümü vs. Onun haricinde sevgililer günüdür, şudur budur hiç umursamam. Bunu da zaten anlatırım kız arkadaşıma. :)

süpersin kardeş
:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru

Üst Alt