SosyaL GrupLara YeniLikLer

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce SosyaL GrupLarda YeniLikLer oLsun mu?

• oLmaLı bence

Kullanılan: 6 66.7%
  • oLmasada oLur

Kullanılan: 2 22.2%
  • Kararsızım

Kullanılan: 1 11.1%

• Kullanılan toplam oy
    9
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi
SosyaL GrupLara YeniLikLer
Sitemizde her forum sitesinde olmayan " Sosyal GrupLar"Bölümünde her geçen gün dahada çok grup çıkıyor sizLerinde gördügü gibi..

Sosyal Gruplar köşemizde yeniLikLer oLucak mı? diye bir soru sormak istiyorum...

Ve öneri oLarakta Sosyal GrupLar bölümünde
HTML kod kullanımı
Flash Kullanımı
ÇeşitLi KatogeriLer
SosyaL grup düzenLeme seçenegi (renklendirme,tasarım vs)
SosyaL grup yönetimi
Sosyal Grupta video payLaşımı

gibi güzel örnekLer oLması bence SosyaL grupLarı renkLendirir aktif üye sayısını çogaLtma yönünde baya ihtiyaç oLur..

SosyaL grupLar sohbet böLgesi gibi..Bence amacından biraz daha yukarLara taşımak Lazım...

iremm

iremm

Üye
Çok gzl olur bnde renk tasarım vs. olmasını grubumda istiyodum admin ark. söyledim ama ses seda çıkmadı olsa çok iyi olur..

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Güzel olabilirdi.
Eğer uğraşmaya zaman bulunabilirse yapılabilir.

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Kategori ve tasarım/renklendirme dışındakiler izinle alakalı bir şey, ancak HTML ve Flash kodlarını serbest bırakmak sanırım saldırı ihtimalini doğuruyormuş. Ama kesin bir bilgim yok bu konuda. Kategori ve tasarım/renklendirme özellikleriyse VB geliştiricisinin yapabileceği bir şey.

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Niye olmasın bence olmalı ama epey bi emek ister heralde...

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Hazır Forum Sitelerinde HTML ve FLASH Kodlarını... Üyelere Açık Bırakıldığı Taktirde... Kötü Niyetli Üyeler Tarafından... Açık Aranır... Ve Bu Kodlar Açık Bırakıldığı Taktirde Hazır Forum Sitelerinde Mutlaka Bir Açık Doğar... Bir Açık İkinci Bir Açığı Doğurur... O Yüzden Forum Sitelerinde Kodların Açık Bırakılması Tavsiye Edilmez...

Mesela İllede Kod Paylaşımı Yapalım Diyorsanız... Kodu Bir Word Dosyasına Yazarsınız... Daha Sonrada Kodun Meydana Getirdiği Görüntünün Ekran Görüntüsünü Alırsınız... Paylaşıma Açarsınız...

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Siteye artı bir yük getirmeyecekse söylenilenlerin uygulanması gruplara görsellik katacaktır.

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
Olmasada Olur Diyenlerdendim Hatta Olmasın Şıkkı Olsaydı Olmasın Derdim Çünkü UeGazi ve ChavRash dediği gibi durumu Biliyordum

CK1991

CK1991

Üye
vbulletin açık kaynak yazılımı değildir ayrıca;

HTML kod kullanımı,Flash Kullanımı özellikleri sitenin hacklenmesine yol açar
ÇeşitLi KatogeriLer,SosyaL grup düzenLeme seçenegi (renklendirme,tasarım vs),SosyaL grup yönetimi gibi bu önerileriniz ise vbulletin gelştiricileri tarafından kodlanabilir sanırım vbulletin.org'da böyle bi eklentide yok.

Nazy

Nazy

Üye
HTML, web sayfalarının temelini oluşturur ve kodları kötü niyetli biri taradından
işlenirse sadece siteye değil üyelerin kişisel bilgisayarlarına bile zarar verebilirler
bu nedenle serbest HTML kullanımı Tüm forum sistemlerinde yasaklanmıştır.
SWF yani Flash objeleri ise kendi bünyelerinde HTML etkisi barındırabilen
dökümanlardır bu nedenle az ihtimalde olsa SWF kullanarak site yada üyelere zarar verilebilir

Ozan

Ozan

Admin
Sosyal Gruplar, Albümler ve Blog da ciddi düzenlemelerin ve geliştirmelerin yapılacağı yeni sürüm yazılımlarımız yolda, bizde gereken güncellemeleri yapacağız dolayısı ile ondan sonra sosyal gruplar, albümler ve bloglar ile ilgili isteklere bakarım.

Özellikle blog yazılımı gerçekten daha güzel olacak umarım aktifliğe katkı sağlayacak.

ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi
yorumlarınız için saolun :)

benimki sadece öneriydi..html kod ile ilgili olabilecek sorunları bilmiyordum artık ögrendim...

negative'nin yorumuna bakarak zamanla beklicez o zaman:)

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bizim forumumuzda sosyal gruplara çok düşkünlük bulunmuyor:(

Bence gereksiz...

Nazy

Nazy

Üye

Bence gereksiz...
aslında sosyal gruplar harika birer bilgi ortamı
ancak grup sistemimiz hep arka planda kalıyor
örnek: biri üye olduğumuz albüme bir mesaj yazdığında
albüme giriş yapmaz isek bundan haberdar olamıyoruz
yeni sürümlerle daha aktif bir blog ve grup sistemi
sunmayı umuyoruz.

CK1991

CK1991

Üye

Bence gereksiz...

ben 1 yıldır uğraşıyorum 500k üyeli sitede 161 galatasaraylı bulabildim :) aslında 50 mesaj sınırı kalksa katılım artacaktır ama yönetimin bileceği iş

CK1991

CK1991

Üye
bu sabah vb 3.8.0 yayınlandı yakında olacak güncellemeyle sosyal gruplarda pek çok değişiklik olacak :)

Ozan

Ozan

Admin
evet güncelleme için birkaç yazılımın yeni halini daha bekliyorum. ( bkz: vbseo )

CK1991

CK1991

Üye
evet yakında 3.2.5 gelecek umarım ellerini çabuk tutarlar

NobLe

NobLe

Üye
Bencede olsun Sosyal Bölümler grubu sitenin temposuna ayak uydurmalı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt