Avea Numara Taşıma : Ücretsiz !

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Avea Numara Taşıma : Ücretsiz !
Avea, şebekesine taşınmak isteyenlerden ücret almayacağını belirterek "Gel, gel" ediyor.

Numara taşınabilirliği konusunda hayli cevval olan Avea, numarasını Avea şebekesine taşımak isteyen kullanıcılardan hiçbir ücret alınmayacağını açıkladı.

Operatörün Regülasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Anık, konuyla ilgili olarak “Tüm dünya örneklerinde Numara Taşınabilirliğinin başarılı olmasının en büyük etkenlerinden biri uygulamanın aboneler için ücretsiz olmasıdır," sözleriyle bu bedavalığın mana ve önemini vurguladı.

Yahoyt.Com

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
Bravo :yuru:yuru

paradox1026

paradox1026

Üye
forever AVEA

murat55_

murat55_

Üye
gayet guzel...

baris.sarak

baris.sarak

Üye
number one avea.!!

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Akıllıca.

blackface

blackface

Üye
Ya şunu merak ediyorm benim hat TRCEll 535 999 99 99 ya tasımadan avea da 505 999 99 99 yapamazmıyım :) böyle bi kolaylık yaparlarmı bilgisi olan varmı (biliyorum imkansız ama belki)

"The Patriot"

"The Patriot"

Üye
Tebrikler Avea...

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
Ya şunu merak ediyorm benim hat TRCEll 535 999 99 99 ya tasımadan avea da 505 999 99 99 yapamazmıyım :) böyle bi kolaylık yaparlarmı bilgisi olan varmı (biliyorum imkansız ama belki)

eger numaranın senin olduğunu gösteren fatura yada belge ile gidersen avea sana aynı numarayı veriyor.

5310c3

5310c3

Üye
I love you avea :)

Onur Saka

Onur Saka

Üye
Bilgi İçin Teşekkür Ederim.

pampilo

Üye
Avea avea

office boyxD

5310c3 , konuyu mezardan kaldırmışsın tebrikler :kop:

belonni_nike

belonni_nike

Üye
arkadaşlar ben numaramla aveaya geçmek istiyorum ama konturluye geçmek istiyorum
ama bende sadece sim kart var evrak felan bişey yok böyle olabilirmi.....

Üst Alt