O Şimdi Asker / Hayırlı Tezkereler Kurtoğlu85

Sponsorlu Bağlantılar

ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi
O Şimdi Asker / Hayırlı Tezkereler Kurtoğlu85

Murat Abim(kurtoğlu) Cuma günü aramızdan ayrılıyorsun Şimdiden Hayırlı Teskereler Özellikle Ortim ben seni çok özlicem...Çünkü tanıdıgım en iyi insanlardan birisin derdimde sevincimde hep yanımda oldun bende sende olmaya çalıştım hatam kusurum varsa kusuruma bakma ben seni unutmam zaten verdim telefonumu falan aldım adresinide:) Seni Çok Özlicem ve Maxicep.com da Çok Özlicek

Maxicep.com Asker Yolculasın:)

Şey abi Buda benden sana :D

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Valla Özliycez Seni Kardeşim..Hayırlısıyla Vatani Görevini Yerine Getirip Gelirsin İnşaallah

Yasminozz

Yasminozz

Üye
tanıştığımızdan beri askere gitcem muhabbeti vardı hep..en sonunda o günler geldi...ohh be kurtulduk murat tan...dicektim ama demiyorum... :)

hüzünlü oluyo yaa asker vedalaşmaları...hayırlı tezkereler olsun....Allah sağ salim gidip sağ salim dönmeyi nasip etsin...

geleneği bozmayalımm....En Büyük Asker Bizim Asker... :) :) :) :)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Murat hayırlı tezkereler. Ufak-tefek atışmalarımız oldu ama sağlık olsun. Geldiğinde görüşmek üzere. :oke:

leiche

leiche

Emekli Yönetici
Vatani görevini severek yapacağına inanıyorum. bütün türk gençleri gibi asil birisin. Askerliten kaçmak için binbir türlü numaralara girenleri bu konu aracılığıyla hem ayıplıyor hem yadırgıyorum.

Hayırlı tezkereler dileğiyle hoşçakal :)

omayra

Üye
Hayırlı tezkereler kardeş. Hayırlısı ile askerliğini yapıp gelmeni dilerim

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Hayırlı tezkereler :)

elmyra

Üye
hayırlı teskereler

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Vatani borcunu ödeyip sağ salim aramıza döndüğünde açılan konuyu da görürüz umarım... :)

Hayırlı tezkereler, şafağının bir an önce sökmesi dileğiyle... :)

(Bu arada teskere ve tezkere yazan arkadaşlar görüyorum... Teskere inşaatlarda malzeme taşımak için kullanılan bir araç, tezkere ise askerliğin bittiğini gösteren belge demek arkadaşlar ;) )

Nazy

Nazy

Üye
ben bitirdiysem herkes bitirir:ehe
askerlik gerçekten bazen sıkıntı verecek bazen neşe verecek
ve en önemlisi hayatın nekadar değerli olduğunu öğretecektir.
hayırlı tezkereler dilerim kardeşime:)
hayırlı bir şekilde bitirip gelecektir eminim:)

keremerson

keremerson

Üye
Abicimm tez gel yaa :(
Valla çok özlücez seni, inşallah hayırlısıyla gider gelirsin abicm..
En büyük asker bizim askerr!!
O ŞİMDİ ASKER CANI NELER İSTER :D:ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ula murat az kavga etmedik senle az ceza aldırtmadın bana :) işin esprisi bu tabiki.Hakkını helal et :).Allah yolunu acık etsin kardeşim;) En büyük asker bizim asker...

askerDe cekılecegın fotolarıda beklıyorum;)

kurt bey

kurt bey

Üye
Valla Özliycez Seni Kardeşim..Hayırlısıyla Vatani Görevini Yerine Getirip Gelirsin İnşaallah

tanıştığımızdan beri askere gitcem muhabbeti vardı hep..en sonunda o günler geldi...ohh be kurtulduk murat tan...dicektim ama demiyorum... :)

hüzünlü oluyo yaa asker vedalaşmaları...hayırlı tezkereler olsun....Allah sağ salim gidip sağ salim dönmeyi nasip etsin...

geleneği bozmayalımm....En Büyük Asker Bizim Asker... :) :) :) :)
Murat hayırlı tezkereler. Ufak-tefek atışmalarımız oldu ama sağlık olsun. Geldiğinde görüşmek üzere. :oke:

Vatani görevini severek yapacağına inanıyorum. bütün türk gençleri gibi asil birisin. Askerliten kaçmak için binbir türlü numaralara girenleri bu konu aracılığıyla hem ayıplıyor hem yadırgıyorum.

Hayırlı tezkereler dileğiyle hoşçakal :)

Hayırlı tezkereler kardeş. Hayırlısı ile askerliğini yapıp gelmeni dilerim

hayırlı teskereler

Vatani borcunu ödeyip sağ salim aramıza döndüğünde açılan konuyu da görürüz umarım... :)

Hayırlı tezkereler, şafağının bir an önce sökmesi dileğiyle... :)

(Bu arada teskere ve tezkere yazan arkadaşlar görüyorum... Teskere inşaatlarda malzeme taşımak için kullanılan bir araç, tezkere ise askerliğin bittiğini gösteren belge demek arkadaşlar ;) )

ben bitirdiysem herkes bitirir:ehe
askerlik gerçekten bazen sıkıntı verecek bazen neşe verecek
ve en önemlisi hayatın nekadar değerli olduğunu öğretecektir.
hayırlı tezkereler dilerim kardeşime:)
hayırlı bir şekilde bitirip gelecektir eminim:)

Abicimm tez gel yaa :(
Valla çok özlücez seni, inşallah hayırlısıyla gider gelirsin abicm..
En büyük asker bizim askerr!!
O ŞİMDİ ASKER CANI NELER İSTER :D:ehe

DiaBLoS™;1015718' Alıntı:
Ula murat az kavga etmedik senle az ceza aldırtmadın bana :) işin esprisi bu tabiki.Hakkını helal et :).Allah yolunu acık etsin kardeşim;) En büyük asker bizim asker...

askerDe cekılecegın fotolarıda beklıyorum;)

Başta oğuz kardeşim olmak üzere hepinize çok teşekkür ederim maxi ailesi :) Askerde olduğım süre boyunca fırsatım oldukça uğrarım diye düşünüyorum. Hepinizi çok özliyicem. Zaman zaman atışmalarımız kavgalarımız oldu ama aile içinde olur böyle şeyler :ehe Rabbim tüm türk gençlerine bu onuru bu mutluluğu yaşamayı nasip eder umarım.
Ali fırsatım olursa eğer bir kaç foto eklemeye çalışırım hele bi gidelimde allah büyüktür :)

iremm

iremm

Üye
kusura bakmayın gene geciktim :mahcup: hayırlı tezkereler kuzen...
Allah yolunu açık etsin...
bu arada arzu kuzenn neredesin kuzen gidioo :(

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
vatani görevini en iyi şekilde tamamlamanla birlikte hayırlı tezkereler diliyorum..

oTToMaNiAc

oTToMaNiAc

Üye
Hayırlı Tezkereler Kardesim Sağsalim Git Sağsalim Gel !!

Ozan

Ozan

Admin
Hayırlı tezkereler Muratcım, bu yüce görevi yaparak en kısa zamanda aramıza eskisi gibi gelmen dileğiyle.

İzinlerde falan da unutmazsın .. :)

Hellboy®

Hellboy®

Üye
Hayırlı teskereler Murat Abi :turkiye::turkiye::turkiye:

kurt bey

kurt bey

Üye
kusura bakmayın gene geciktim :mahcup: hayırlı tezkereler kuzen...
Allah yolunu açık etsin...
bu arada arzu kuzenn neredesin kuzen gidioo :(
Teşekkürler kuzen :) Arzu bana kızmış gider ayak böyle üzgün üzgün gidiyorum :(
vatani görevini en iyi şekilde tamamlamanla birlikte hayırlı tezkereler diliyorum..
:oke::oke::oke:

Hayırlı Tezkereler Kardesim Sağsalim Git Sağsalim Gel !!
Eyw. bilader sağolasın
Hayırlı tezkereler Muratcım, bu yüce görevi yaparak en kısa zamanda aramıza eskisi gibi gelmen dileğiyle.

İzinlerde falan da unutmazsın .. :)
Umarım dediğin gibi olur ozan :)
Hayırlı teskereler Murat Abi :turkiye::turkiye::turkiye:

Sağol kardeş :)

Üst Alt