Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Arçelik: Güneş Enerjisi İle Çalışan ” Solar Klima ”

Arçelik: Güneş Enerjisi İle Çalışan ” Solar Klima ”

Uluslararası ısıtma, soğutma, klima, havalandırma, yalıtım, pomba, vana, tesisat, su arıtma, havuz ve güneş enerjisi sistemlerini içeren SODEX 2010 fuarında Arçelik tanıttığı güneş enerjisi ile birlikte çalışabilen klimasıyla birlikte tüm dikkatleri standının üzerine çekti. Ülkemizde yenilenebilir enerjiye verdiği destek ile birlikte kullanıcılarını memnun etmeyi başaran Arçelik firması, konsept olarak tasarladığı bu tasarım ile birlikte güneş enerjisinin olmadığı zamanlarda ise gariptal enerji çekerek sistemin çalışması için elinden geleni yapıyor.

Arçelik: Güneş Enerjisi İle Çalışan '' Solar Klima ''
( Güneş enerjisi ile çalışan klimalar, en geç seneye bizlerle! )
Ayrıca sunulacak olan destek ile birlikte büyük ihtimal ile Arçelik firmasını beyaz ürün eşyalarında güneş paneli desteğinin sunulması da söz konusu. Yani bu sayede klimanın bünyesindeki güneş enerji paneli ile birlikte diğer Arçelik markalı beyaz eşyalarda çalışacak. İnvertor ve ısı pombalı sistemleri desteğine sahip olan bu klima ile birlikte kışın ısınma olanağı da kullanıcılara da sunuluyor. Arçelik firmasının 2010 yılı içerisinde güneş enerjisi ile birlikte çalışan en az bir klima modelini tanıtması ve satışa sunması bekleniyor.

Dogus Pertez

Mobil teknolojiler ve GSM operatörü önde olmak üzere birçok teknolojik alanla ilgilenerek, sizlere en yararlı ve en güncel bilgileri sunmak için elinden geleni yapıyor.

HABERE YORUM YAZ

BENZER HABERLER

POPÜLER HABERLER