Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Samsung i900 Omnia

Samsung i900 Omnia

Samsung i900 Omnia

Samsung i900 Omnia’da Windows Mobile 6.1 Profesyonel işletim sistemi kullanılmakda.3.2″ WideQVGA yani 240×400 pixellik bir ekrana sahip.5 Megapiksel kameraya sahip olan Samsung i900 Omnia’da birde optik fare bulunmakda.Kameranın üstün görüntüleme hariçi yüz tanıma (Face detection),ve gülümseme tanıma ve otomatik panorama çekim özellikleride bulunmakda.

Samsung i900 Omnia sadece üstün özellikleri ile deil tasarımı ilede ön plana çıkıyor.Samsung Omnia’nın tasarımlarından hiç taviz vermemiş.Kalınlılığı yaklaşık 12.5 mm.

Omnia Windows Mobile 6.1 Profesyonel işletim sistemi ile bizlere Windows Media Player ve Windows Office Programlarınıda sunmakda.

Samsung i900 Omnia
GPRS/GSM/EDGE ve HSDPA 7.2Mbps bağlantıları ile tam bir sörf zevki yaşayabilirsiniz.

Hafıza düzeyi bakımındanda son noktayı yaşatan Omnia’nın rakiplerinden tek farklı hafıza girişi olması. 16GB MicroSD Hafıza kartı destekleyebilen Omnia’nın kendine özgü olan 128 MB birde dahili hafızası bulunmakta.

Dogus Pertez

Mobil teknolojiler ve GSM operatörü önde olmak üzere birçok teknolojik alanla ilgilenerek, sizlere en yararlı ve en güncel bilgileri sunmak için elinden geleni yapıyor.

HABERE YORUM YAZ

POPÜLER HABERLER