MaxiCep Teknoloji Portalı

Şifremi Unuttum Kayıt Ol
WinZip uygulaması iPad ve iPhone için hazır

WinZip uygulaması iPad ve iPhone için hazır

Masaüstü sistemlerin vazgeçilmez yazılımı olarak karşımıza çıkan WinZip, mobil dünyanın en popüler platformlarından olan iOS’a merhaba dedi. Dosyalarınızı zip uzantısına dönüştürmenizi veya zip uzantılı dosyalarınızı açmanızı sağlayan bu araç, iPad ve iPhone kullanıcıları için en önemli ihtiyaçlardan birisi olacak gibi duruyor.

Ücretsiz olarak indirime sunulacak olan uygulama ile birlikte zipli dosyaların içeriğinde gelen .txt, .doc, .docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .rtf, .pdf, .key, .numbers, .pages, .htm, .htm, .jsp, .bmp, .jpg, .jpeg, .tif, .tiff, .png, .gif formatlarını rahatlıkla görüntülemeniz sağlanacakken, metin dosyaları içerisinde bulunan yazıları kopyalayıp farklı bir ortama aktara bileceksiniz.

Safari ile gezdiğiniz sitelerdeki zip uzantılı dosyaları açabilmenizde sağlanırken, kısacası sizlere ZIP dosyalarını açma, sıkıştırılmış dosyaların içeriğini görme ve ayrıca şifrelenmiş arşiv dosyalarını genişletme imkânı sunuluyor. Uygulamanın en büyük eksiği olarak ise karşımıza sadece zip uzantılı dosyalara destek sunması, rar uzantılı dosyaları açmıyor olması çıkıyor.

İndirmek için TIKLAYIN!

Dogus Pertez

Mobil teknolojiler ve GSM operatörü önde olmak üzere birçok teknolojik alanla ilgilenerek, sizlere en yararlı ve en güncel bilgileri sunmak için elinden geleni yapıyor. Henüz 21 yaşında genç biri olmasına rağmen, başarılı haberleriyle birlikte ön plandan düşmemeyi ve başarılarına hergün bir yenisini daha eklemeyi başarıyor.

HABERE YORUM YAZ