MaxiCep Teknoloji Portalı

Şifremi Unuttum Kayıt Ol
2011’in en iyi Android telefonları

2011’in en iyi Android telefonları

Mobil dünyanın çıkış noktası olarak gösterilen 2011 yılı içerisinde tanıtılan en iyi 10 Android’li mobil cihaz ile ilgili görsellere ve bilgilere makalemiz devamından erişebileceksiniz.

Arama motoruyla internet dünyasını tamamıyla yeniden şekillendiren Google, akıllı cep telefonlar için geliştirdiği Android işletim sistemiyle de oldukça başarılı bir istikrar yakalamıştı. Çeşitli bütçelerde ve birbirinden farklı amaçlarla üretilmiş olan mobil cihazlarda boy gösteren işletim sistemini içeren en güçlü akıllı cep telefonları arasında en iyi 5 ismi sizin için belirledik.

2011 yılının sizler için belirlemiş olduğumuz en iyi beş Android cebini merak ediyorsanız haberimizin diğer sayfalarını ziyaret etmenizi öneririz.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Dogus Pertez

Mobil teknolojiler ve GSM operatörü önde olmak üzere birçok teknolojik alanla ilgilenerek, sizlere en yararlı ve en güncel bilgileri sunmak için elinden geleni yapıyor. Henüz 21 yaşında genç biri olmasına rağmen, başarılı haberleriyle birlikte ön plandan düşmemeyi ve başarılarına hergün bir yenisini daha eklemeyi başarıyor.

HABERE YORUM YAZ

HABER BAŞLIKLARI